تبلیغ در گوگل | میرحافظ

مستقیم و بدون واسطه در صفحه اول گوگل باشید ...

هزینه تبلیغ در گوگل

نمایش تبلیغ در گوگل رایگان است!؟

بله، نمایش آگهی در گوگل کاملا رایگان است. شما فقط زمانی هزینه ای پرداخت می کنید که دقیقا افراد به دنبال محصول یا خدمات شما هستند و روی تبلیغ کار تان در گوگل کلیک می کنند. و یا اینکه در همان صفحه اول گوگل برروی شماره تماس شما که در تبلیغ نمایش داده شده است ضربه می زنند و با شما تماس می گیرند (این حالت در موبایل نمایش داده می شود).

پس با توجه توضیح بالا شما فقط زمانی که مشتری بالقوه ای وارد وبسایت تان می شود، به گوگل پول می دهید. اینکه چه مقدار پرداخت می کنید با توجه نوع کسب و کار شما و میزان سوددهی (و طبیعتا میزان رقابت موجود) متفاوت است. همین الان ما مشتریانی داریم که قیمت هر کلیک 3 سنت پرداخت می کنند و همزمان کسب و کارهای پرسودی هم هستند که نرخ ورودی شان تا 75 سنت می باشد. 

 

استعلام نرخ کلیک تبلیغ در گوگل برای شما

برای استعلام هزینه هر کلیک برای کسب و کار شما به یکی از 3 روش زیر با ما در تماس باشید تا در عرض یکساعت نرخ تبلیغ در گوگل برای کسب و کار شما را برایتان ارسال کنیم.

    نحوه پرداخت هزینه تبلیغ در گوگل

    همانطور که گفتیم نمایش تبلیغ در صفحه اول گوگل رایگان است، اما وقتی مخاطب بر روی تبلیغ ما کلیک می کند و یا مستقیما دکمه تماس را لمس می کند و با ما تماس میگیرد، مبلغی معادل همان نرخ کلیک (که در بالا توضیح دادم) از حساب گوگل ما کسر می شود.

    پس قبل از هر چیز باید حساب گوگل را شارژ کنیم. بعنوان مثال (در ویدئو هم توضیح دادم) ما مبلغی معادل 1 میلیون تومان در حساب گوگل شارژ می کنیم و بعد به ازای هر ورودی سایت و یا تماس هزینه ای معادل نرخ کلیک (مثلا 3 هزار تومان) از حساب ما کسر می شود.

    با خرید هر یک از بسته های زیر، معادل مبلغ ریالی آن را در حساب گوگل برای شما شارژ می کنیم و پس از انجام تنظیمات و تبلیغ نویسی ها، کمپین تبلیغ شما در گوگل شروع می شود و خودتان هم می توانید تبلیغتان را ببینید…

    بسته های شارژ تبلیغات گوگل