تبلیغ در گوگل | میرحافظ

تبلیغ در گوگل

هزینه فقط به ازای بازدید از سایت و یا تماس مستقیم با شما

آگهی در گوگل بهترین روش جذب مشتری بالقوه می باشد. چون دقیقا زمانی که مشتریان شما، در گوگل به دنبال محصول و یا خدمات مشابه می گردد، تبلیغ توسط گوگل به آنها نمایش داده میشود. 

نمایش تبلیغ توسط گوگل رایگان می باشد و صرفا زمانی که افراد وارد سایت شما شوند و یا مستقیما با شما تماس بگیرند، هزینه به گوگل پرداخت می شود.

تبلیغات در گوگل بصورت مستقیم

چه کسب و کارهایی می توانند از این روش تبلیغات آنلاین استفاده کنند؟

بنا به تجربه ای که از همکاری با کسب و کارها در حوزه های مختلف داشته ام، میزان تاثیرگذاری این روش تبلیغات متفاوت می باشد. برای خدمات و محصولاتی که بصورت خاص ارایه می شوند و یا اضطرار استفاده از آنها زیاد است، تاثیر بیشتری دارد.

اما با تعریف پیشنهادهای رد نشدنی می توان سفر خرید مشتری را کوتاه کرد. و به این ترتیب از این روش تبلیغات برای هر کسب و کاری می توان استفاده کرد. برای ایجاد پیشنهاد های ویژه در کنار شما هستم.

مشتریان من

آمار تبلیغات گوگل

که تا الان برای کسب و کارها انجام داده ایم

5
کسب و کار

مجهز به تبلیغات گوگل

68 %
افزایش درامد

با تبلیغ مستقیم در گوگل

M 9.2
نمایش آگهی

در صفحه اول گوگل

M 1
کلیک واقعی

توسط کاربران بالقوه

حالا باید چکار کنیم؟

مراحل راه اندازی تبلیغ در گوگل

1

تعیین محصولات/خدمات

در اولین مرحله، محصول یا خدمات با نیاز بالا و سوددهی مناسب را انتخاب می کنیم. و سپس برنامه ریزی و بودجه بندی انجام می شود.

2

بررسی سایت و صفحات فرود

در مرحله دوم برای کسب بهترین نتیجه از تبلیغات گوگل، عملکرد وبسایت مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت نیاز اصلاحات لازم انجام می شود.

3

تهیه لیست کلمات کلیدی

در مرحله سوم، لیستی از کلمات کلیدی که توسط مشتریان بالقوه کسب و کار شما جستجو می شوند، استخراج می کنیم.

4

طراحی کمپین و تبلیغ نویسی

در این مرحله کمپین تبلیغات در گوگل با توجه به شرایط و اهداف کسب و کار طراحی می شود و آگهی های متعددی برای جذب حداکثری مخاطبان تهیه می گردد.

مدرک رسمی تبلیغ در گوگل

مدرک رسمی تبلیغ در گوگل

صادر شده توسط Skill Shop مرکز آموزش و سنجش مهارت های شرکت گوگل

تا حالا چندین مشتری داشته ام که از نتیجه ی تبلیغات قبلی شون راضی نبوده اند. خب قبل از هر چیز کسب و کار مورد نظر رو بررسی می کنیم تا امکان اجرای تبلیغ گوگل رو بسنجیم. و اگر شرایط اولیه رو داشته باشه، اونوقت پارامترهای مختلفی مثل سرویس دهی مناسب، معرفی کامل کسب و کار و ایجاد راههای ارتباط موثر می تواند ضامن موفقیت کمپین تبلیغات گوگل باشد.

*با اتصال وی پی ان می توانید وارد سایت فوق شوید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

با توجه به بانک اطلاعات دقیق گوگل از کاربران، می توان موارد زیر را در تبلیغ لحاظ کرد:

  • تعیین نمایش در موبایل، کامپیوتر یا تبلت
  • تعیین ساعات نمایش (با توجه به ساعات پاسخگویی شما) 
  • محدود کردن شهرها بر اساس کلیدواژه ها (مثلا فقط در تهران)
  • تعیین جنسیت مخاطبان (مثلا تبلیغ فقط به آقایان نمایش داده شود)

با توجه به بودجه بندی روزانه و مبلغ شارژ اولیه می توان بصورت حدودی تعداد روزهای نمایش تبلیغ را محاسبه کرد. مثلا اگر 200 دلار شارژ اولیه انجام شود و سپس بودجه روزانه معادل 10 دلار تنظیم شود، با در نظر گرفتن روزهای کاری، حدودا بمدت یکماه، تبلیغ شما نمایش داده می شود.

بله. می توان ساعات نمایش تبلیغ را با توجه به زمانی که شما امکان پاسخگویی و سرویس دهی دارید تنظیم کرد. حتی در مواقعی که خارج از روال عادی به دلیل مشغله، مسافرت و … قادر به سرویس دهی نباشید، می توان پنل تبلیغ را خاموش کرد.

هزینه این نوع تبلیغ بر اساس تعداد افرادی که از سایت شما بازدید می کنند و یا با شما تماس میگیرند محاسبه می شود. به این صورت که به ازای هر کلیک مبلغی حدود 2 تا 35 سنت مصرف می شود. و از شارژ اولیه ای که در پنل تبلیغ گوگل شما موجود است، کسر می شود. علاوه بر آن معادل 10% بعنوان کارمزد انتقال وجه و حق الزحمه مدیریت تبلیغات  درج می گردد.

از آنجایی که پرداخت ها بصورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود، نسب به سایر شرکت ها هزینه کمتری پرداخت می کنید. برای اطلاع بیشتر و مقایسه قیمت ها به صفحه نرخ تبلیغ گوگل مراجعه کنید.

برای یافتن راه حل منحصر بفرد کسب و کار شما در کنارتان هستم...

درخواست از طریق پیام رسان ها

مشاوره رایگان تبلیغ در گوگل
پس از تکمیل فرم زیر، برای شنیدن صحبت های شما و ارایه پیشنهادات ویژه کسب و کارشما تماس خواهیم گرفت...

    سایت نداریم