تبلیغ در گوگل

نمایش کسب و کار شما در مکان و زمان مناسب

مشتریان شما، در گوگل به دنبال محصول و یا خدمات تان می گردند پس صفحه اول گوگل بهترین مکان برای تبلیغات آنلاین محسوب می شود. و من حضورتان را درست در زمانی که افراد، به دنبال محصول و یا خدمات شما هستند، تضمین می کنم…

آمار تبلیغات گوگل

که تا الان برای کسب و کارها انجام داده ام

1
میلیون تومان

کل بودجه اختصاص یافته

1
تومان

هزینه متوسط هر کلیک 

1
نمایش آگهی

در سیستم تبلیغات گوگل

1
کلیک واقعی

توسط کاربران سرویس گوگل

کسب و کار شما را در مکان و زمان مناسب به مخاطبانتان نمایش می دهم.

تا الان به این کسب و کارها کمک کرده ام تا مشتریان بیشتری از طریق اینترنت و سرویس های تبلیغات گوگل بدست آورند. 

مشتریان من

حالا باید چکار کنیم؟

مراحل راه اندازی تبلیغ در گوگل

1

تعیین محصولات/خدمات

در اولین مرحله، محصول یا خدمات با نیاز بالا و سوددهی مناسب را انتخاب می کنیم. و سپس برنامه ریزی و بودجه بندی انجام می شود.

2

بررسی سایت و صفحات فرود

در مرحله دوم برای کسب بهترین نتیجه از تبلیغات گوگل، عملکرد وبسایت مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت نیاز اصلاحات لازم انجام می شود.

3

تهیه لیست کلمات کلیدی

در مرحله سوم، لیستی از کلمات کلیدی که توسط مشتریان بالقوه کسب و کار شما جستجو می شوند، استخراج می کنیم.

4

طراحی کمپین و تبلیغ نویسی

در این مرحله کمپین تبلیغات در گوگل با توجه به شرایط و اهداف کسب و کار طراحی می شود و آگهی های متعددی برای جذب حداکثری مخاطبان تهیه می گردد.

مدرک رسمی تبلیغ در گوگل

مدرک رسمی تبلیغ در گوگل

صادر شده توسط Skill Shop مرکز آموزش و سنجش مهارت های شرکت گوگل

تا حالا چندین مشتری داشته ام که از نتیجه ی تبلیغات قبلی شون راضی نبوده اند. خب قبل از هر چیز کسب و کار مورد نظر رو بررسی می کنیم تا امکان اجرای تبلیغ گوگل رو بسنجیم. و اگر شرایط اولیه رو داشته باشه، اونوقت پارامترهای مختلفی مثل سرویس دهی مناسب، معرفی کامل کسب و کار و ایجاد راههای ارتباط موثر می تواند ضامن موفقیت کمپین تبلیغات گوگل باشد.

*با اتصال وی پی ان می توانید وارد سایت فوق شوید

سوالات متداول

شاید سوال شما هم باشد

با توجه به بودجه بندی روزانه و مبلغ شارژ اولیه می توان بصورت حدودی تعداد روزهای نمایش تبلیغ را محاسبه کرد. مثلا اگر 200 دلار شارژ اولیه انجام شود و سپس بودجه روزانه معادل 10 دلار تنظیم شود، با در نظر گرفتن روزهای کاری، حدودا بمدت یکماه، تبلیغ شما نمایش داده می شود.

بله. می توان ساعات نمایش تبلیغ را با توجه به زمانی که شما امکان پاسخگویی و سرویس دهی دارید تنظیم کرد. حتی در مواقعی که خارج از روال عادی به دلیل مشغله، مسافرت و … قادر به سرویس دهی نباشید، می توان پنل تبلیغ را خاموش کرد.

هزینه این نوع تبلیغ بر اساس تعداد افرادی که از سایت شما بازدید می کنند و یا با شما تماس میگیرند محاسبه می شود. به این صورت که به ازای هر کلیک مبلغی حدود 2 تا 35 سنت مصرف می شود. و از شارژ اولیه ای که در پنل تبلیغ گوگل شما موجود است، کسر می شود. علاوه بر آن معادل 20% کارمزد انتقال وجه و مدیریت تبلیغات بعنوان حق الزحمه افزوده می گردد.

بطور خلاصه   هزینه تبلیغ گوگل= مقدار شارژ پنل گوگل + کارمزد انتقال و مدیریت

حداقل شارژ با توجه هزینه بر بودن انتقال ارز به حساب های خارجی معادل 50 دلار می باشد. در برخی موارد بنا به شرایط ممکن است با ارزهای دیگری مثل درهم امارات و یا لیر ترکیه شارژ انجام شود.

کارمزد انتقال وجه 10 % میزان شارژ پنل گوگل می باشد. و حق الزحمه مدیریت حساب و تبلیغ نویسی نیز معادل 10 % درصد مقدار شارژ می باشد. که در مجموع معادل 20 % می شود.

و این مقادیر بصورت پلکانی برای مشتریان ثابت به ترتیب زیر کاهش می یابد:

  • مشتریان سطح برنزی: 5 % انتقال + 5 % مدیریت
  • مشتریان سطح نقره ای: 2.5 % انتقال + 2.5 % مدیریت
  • مشتریان سطح طلایی: 0 % انتقال + 0 % مدیریت

 

با توجه به بانک اطلاعات دقیق گوگل از کاربران، می توان موارد زیر را در تبلیغ لحاظ کرد:

  • تعیین نمایش در موبایل، کامپیوتر یا تبلت
  • تعیین ساعات نمایش (با توجه به ساعات پاسخگویی شما) 
  • محدود کردن شهرها (مثلا فقط در تهران)
  • تعیین جنسیت مخاطبان (مثلا تبلیغ فقط به آقایان نمایش داده شود)

تا یک ماه پس از شروع کار در صورتی که از نتیجه تبلیغات خود رضایت کافی را نداشتید می توانید درخواست بازگشت وجه دهید. و نهایتا طی 5 روز کاری، کل وجه پرداخت شده بابت تبلیغات گوگل به حساب شما باز می گردد. تشخیص نتیجه بخش بودن یا نبودن تبلیغات انجام شده، صرفا نظر شما می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در حال حاضر امکان سفارش تبلیغ گوگل را ندارید، یک جلسه مشاوره رایگان برای یافتن راه حل اختصاصی کسب و کار شما مهمان من هستید.

فرم مقابل را تکمیل نموده و ارسال کنید.

درخواست مشاوره رایگان

اسکرول به بالا